Nowość – Zapraszamy na wyjątkowe dwudniowe KURSY RYSUNKU I MALARSTWA z VENTZISLAVEM PIRIANKOVEM, w jego słynnej poznańskiej pracowni.
Kursy mają charakter ekskluzywny, czyli kameralny, niestandardowy, w wyjątkowej atmosferze i otoczeniu pracowni.

Cały weekend poświęcony jest rysunkowi oraz malarstwu Martwej Natury. Każdy wyniesie z kursu ogromną dawkę wiedzy, umiejętności i doświadczenia, rozwinie swoje umiejętności rysunkowe i malarskie, już na profesjonalnym poziomie.

Zapraszamy szczególnie osoby z pasją, które rysują, które chciałyby rysować, które chciałyby wrócić do swojej odłożonej kiedyś historii związanej ze sztuką. Warto wrócić, również po latach, do swojej pasji, zrealizować odłożone na bok marzenia.
Niezastąpiona atmosfera artystyczna pracowni Ventzi, charyzma Piriankova oraz wiedza którą można zdobyć jedynie poprzez bezpośredni kontakt z mistrzem, gwarantują niezastąpione i pełnowartościowe spotkanie.

Podsumowując: wrócisz do domu z głową pełną wrażeń po bogatych doświadczeniach z rysunkiem, ogromem motywacji do kontynuowania swojej przygody,
a do tego wszystkiego – jako efekt namacalny zostaną prace – jedna, może więcej, które z dumą będzie można zabrać ze sobą i powiesić w domu na ścianie! 

TERMIN:
23-24.11.2019 (zgłoś się po informacje co do kolejnych terminów)

W PROGRAMIE
2 pełne dni rysowania, rozmowy – od 10:00-20:00

CENA:
600zł

ADRES:
Szkoła Rysunku Ventzi
ul. Wszystkich Świętych 3/8, Poznań

Zgłoś się po szczegółowe informacje na priv lub:
rysunek-kursy@wp.pl, 501632092