CALL US
+48 501 632 092
E-MAIL
kontakt@rysunek-nauka.pl
LOCATION
ul.Wszystkich Świętych 3/8, 61-846 Poznań

Oferta

KURS RYSUNKU ARCHITEKTURA – karnety – POZNAŃ

.

Kurs przygotowawczy 2024 – dołącz teraz:

Oferujemy profesjonalną naukę rysunku ARCHITEKTONICZNEGO. Skutecznie nauczamy znakomitego opanowania sztuki rysunku, co daje MAKSYMALNE WYNIKI NA EGZAMINACH.

Zapraszamy na regularne ZAJĘCIA KARNETOWE, plus kursy kilkudniowe. (INFORMACJA PONIŻEJ)
Wyjątkowy program regularnych zajęć w ramach karnetów lub kilkudniowych kursów skutecznie przygotowuje do egzaminów na ARCHITEKTURĘ na Politechnice, obejmuje przygotowanie prac do PORTFOLIO. 

Co roku nasza Szkoła może się poszczycić najwyższymi wynikami na egzaminach naARCHITEKTURĘ na POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ, a także w innych miastach.

Sprawdź nasze wyniki z Egzaminów: 

Kurs obejmuje poszerzony program dotyczący rysunku architektonicznego, na każdym poziomie zaawansowania

Mnóstwo niezastąpionych wskazówek i ćwiczeń, opieka na poziomie indywidualnymindywidualne podejście do każdego ucznia, nieporównywalna z innymi kursami skuteczność.     


Osoby zainteresowane skutecznym przygotowaniem do egzaminów, prosimy o zgłoszenie się do nas poprzez krótki formularz:

W każdej chwili jest możliwość dołączenia, również osoby początkujące.

Szkolimy na egzaminy Rysunku Architektonicznego z wyobraźni oraz z natury, który w sposób zwięzły i przejrzysty, stosując się do określonych zasad i metod, wyraża iluzję przestrzeni w sposób konstrukcyjny. Ćwiczymy do obu etapów egzaminów, w pełnym zakresie.​

U podstaw rysunku na Architekturę leżą takie zagadnienia jak:​

 • kompozycja,
 • konstrukcja,
 • perspektywa,
 • walor,
 • rysunek modułowy,
 • geometria wykreślna.

Wykonujemy na zajęciach mnóstwo ćwiczeń tłumaczących zasady rysunku architektonicznego, jak również ćwiczenia motoryczne, trening ręki i oka. Zajęciom towarzyszy obfite przekazywanie wiedzy teoretycznej, również dotyczące wiedzy o Architekturze i historii Architektury.​

Na zajęciach przygotowujących na Architekturę przerabiamy wszystkie zagadnienia potrzebne do egzaminów, również rysunek na podstawie bezpośredniej obserwacji rzeczywistości – np. martwą naturę, a także postać oraz elementy zieleni w architekturze,  co również wymagane jest na egzaminach.

Co roku nasza Szkoła może się poszczycić najwyższymi wynikami na egzaminach na ARCHITEKTURĘ na POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ, a także w innych miastach. 
Wszystko dlatego że rysunku architektonicznego nauczają u nas najwyższej klasy profesjonaliści, w tym młodzi aktywnie działający architekci, będący na bieżąco z najaktualniejszymi trendami, wygrywający międzynarodowe konkursy, jak Łukasz Gąska.

W ofercie KURS ARCHITEKTURA znajdują się:

 • Zajęcia karnetowe. KARNETY – Najważniejsza forma zajęć dla osób przygotowujących się do egzaminów. Zajęcia odbywają się w ramach karnetów – na wybraną ilość zajęć. Po jednym karnecie można wykupić kolejne, sugerujemy regularne uczestnictwo w zajęciach aż do egzaminów. W ramach karnetu można brać udział w wybranych zajęciach z grafiku, na Kurs ARCHITEKTURA. Można brać udział w różnych zajęciach, więcej niż raz, czy dwa razy w tygodniu. Nie trzeba przypisywać się do żadnej grupy.

 

Po ukończonym karnecie wykupuje się kolejne wybrane karnety. Zalecana nauka w ramach karnetów aż do egzaminów. Sugerujemy aby pojawiać się na wybranych zajęciach minimum raz w tygodniu.

 

 • Konsultacje indywidualne
 • Intensywne Kursy Kilkudniowe
 • Intensywny Kurs Feriowy
 • Kurs EGZAMINACYJNY – czerwiec – bardzo skuteczny kurs na ARCHITEKTURĘ, polecany tuż przed egzaminami.
 • Plener w Bułgarii,
 • Wakacyjne Kursy.

.

Zgłoś się do nas, DORADZIMY CI jak wziąć udział w zajęciach, poprowadzimy skutecznie aż do egzaminów!

Categories