CALL US
+48 501 632 092
E-MAIL
kontakt@rysunek-nauka.pl
LOCATION
ul.Wszystkich Świętych 3/8, 61-846 Poznań

O Nas

13
RÓŻNYCH
KURSÓW
7896
PRZESZKOLONYCH
OSÓB
25
LAT
DOŚWIADCZENIA
5
WYBITNYCH
INSTRUKTORÓW

Pracownia dla przyszłych artystów, architektów i grafików!

• Stabilna i skuteczna nauka rysunku w Pracowni Ventzi w centrum Poznania, a także w Warszawie, tuż przy ASP.
• Bezkonkurencyjne przygotowanie na wszystkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą, w tym na ASP, UAP, Architekturę.
• W programie przygotowanie bardzo dobrych jakościowo prac do PORTFOLIO.
• INTELIGENTNY AKADEMICKI GRAFIK I PROGRAM jak na studiach - każdy może dopasować do siebie - prosty system w którym maksymalnie skutecznie skorzystasz z zajęć.

• Przejrzyj naszą ofertę pod linkiem: https://rysunek-nauka.pl/cennik/

VENTZI to profesjonalna pracownia artystyczna w stylu najlepszych Akademii, w jakich funkcjonują najwięksi światowi artyści. Ogromna przestrzeń tętniąca sztuką, życiem artystycznym. Tu nie tylko uczysz się sztuki, jej warsztatu, tu od razu doświadczasz sztuki.
Nie ma lepszego miejsca niż klimat kamienicy o narożnikowym, południowo-wschodnim położeniu, z naturalnym, malarskim światłem non stop grającym we wnętrzu dzięki aż 14-stu oknom ułożonym w malowniczych wykuszach i wnękach.
Samo wnętrze inspiruje do tworzenia i rozbudza ducha twórczego.

  • Oko młodego adepta sztuki zetknie się tu z wieloma cennymi eksponatami, służącymi nauce rysunku. W wyposażeniu pracowni znajdują się odlewy gipsowe z rzeźby Dawida Michała Anioła - jak ucho, nos, czy usta. Są tu również manekiny, najróżniejsze przedmioty, których charakter wydobywa się poprzez artystyczne wkomponowanie, wzajemne dopasowanie i stworzenie artystycznej sytuacji, martwej natury.

  • Uczniowie mają do dyspozycji profesjonalne sztalugi, deski do rysowania, palety.

  • Znajdujące się w pracowni profesjonalne oświetlenie, daje szeroki wachlarz różnego rodzaju oświetlenia i możliwość obserwacji gry światła i cienia.

  • W pracowni uczeń znajdzie obszerną bibliotekę lektur na temat architektury, sztuki, z której może korzystać.

  • Tradycyjne środki i metody nauczania wzbogacone są o nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możliwe są multimedialne prezentacje wzbogacające wykłady o sztuce.

  • To miejsce tętniące sztuką, działająca pracownia artystyczna i galeria sztuki, a więc i obrazy rozwieszone po ścianach, a także prace najlepszych studentów, stanowią inspirację dla uczniów.

  • Nie bez przyczyny krążą opowieści o niezwykłej pracowni artystycznej z niepowtarzalnym klimatem. Zawiązywane przyjaźnie nie gasną przez kolejne lata. To wszystko jest jednak tylko pozytywnym dodatkiem do rzetelnej wiedzy i nauki rysunku, którą uczeń bez wątpienia tutaj otrzyma, i dostanie się na studia.

NASI KURSANCI

Opinie

Jedyna właściwa, niepowtarzalna szkoła, której kadra perfekcyjnie przygotowuje do egzaminów. Po ponad roku nauki w tej szkole mogę śmiało ocenić ją na 5 gwiazdek. Profesjonalne podejście do uczniów, budujące nie tylko umiejętność rysowania bądź malowania, ale również kreatywnego myślenia. UAP i PP zyskają dzięki Ventziemu najlepszych studentów!

Kinga Matuszewska

STUDENTKA ARCHITEKTURY | POLITECHNIKA POZNAŃSKA
To nie jest zwyczajna szkoła rysunku! Stąd wychodzi się zupełnie innym człowiekiem. Nieoceniony background! Rozwinięte skrzydła! Zaangażowanie, pasja, profesjonalizm! Atmosfera, ekipa, wspólny cel! Jedyna taka przygoda w życiu! Egzaminy na UAP okazały się czystą formalnością - każdy z etapów egzaminu przepracowywałam wiele razy w pracowni pod okiem zawodowców. Po zledwie 9 miesiącach nauki dostałam się na DRUGIM MIEJSCU z listy na projektowanie mebla. Ventzi i Kasiu - dziękuję z całego serca za ten rok! Dzięki Wam czuję, że mogę wszystko.

Karina Kaczkowska

STUDENTKA PROJEKTOWANIA MEBLA | UAP
Najlepszy wybór jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów na studia na Politechnikę Poznańską, UAP i inne uczelnie artystyczne. Dostałam się na architekturę na UAP-ie za pierwszym razem z wyśmienitym wynikiem. Na kursach panuje bardzo twórcza, kreatywna i przyjazna atmosfera. Prowadzący podchodzą profesjonalnie i z pasją do prowadzonych zajęć, przekazują wiedzę o rożnych technikach rysunkowych i malarskich a także z zakresu historii sztuki. Polecam gorąco!

Marta Walkowiak

STUDENTKA ARCHITEKTURY | UAP
WordPress Theme built by Shufflehound. PromoWrze 2019