CALL US
+48 501 632 092
E-MAIL
kontakt@rysunek-nauka.pl
LOCATION
ul.Wszystkich Świętych 3/8, 61-846 Poznań

Oferta

POZNAŃ JUNIOR – nauka rysunku dla dzieci i młodzieży 11-15 lat

Osobna grupa dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat.

Zapraszamy chętną młodzież, która profesjonalnie chciałaby rozwijać swoje pasje rysunkowe, malarskie.

Proponujemy profesjonalną naukę rysunku w niedużych grupach, charakter zajęć jest indywidualny, nasi znakomici, doświadczeni prowadzący zadbają o szybki rozwój warsztatu rysunkowego każdego ucznia.

Przygotowujemy również do Liceum Plastycznego – prócz zajęć w niedziele polecamy również zajęcia karnetowe w czwartki. Więcej informacji – kontakt@rysunek-nauka.pl.

 

Dlaczego warto uczyć się rysunku w naszej pracowni?

  • Wprowadzimy od podstaw w świat profesjonalnego rysunku: podstawy perspektywy, zasady elementów światłocienia, konstrukcja najprostszych brył geometrycznych, kompozycja, zagadnienia teoretyczne z historii sztuki.
  • nauczyciel – nasi prowadzący to doskonali, wyjątkowi rysownicy, będący na studiach artystycznych, sami przed laty zaczynający swoją naukę rysunku od kursów Junior w Pracowni Ventzi.
  • program jest indywidualny, każdy rozwija się na swoim poziomie, nikt nie przegapi żadnych istotnych wskazówek, przy naszych metodach postępy pojawiają się bardzo szybko.
  • przygotowanie do egzaminów – nasi uczniowie bez problemu dostają się do Liceów Plastycznych, a później do najlepszych szkół artystycznych w całym kraju i za granicą
  • Pracownia – pełna klimatu, ciepła, świetlista pracownia, znajduje się nieopodal Starego Rynku, otoczenie sprzyja artystycznemu natchnieniu.
  • karnety na zajęcia są elastyczne, jeśli zdarzy się że uczeń nie może być obecny, zajęcia nie przepadają. Można również korzystać z opcji, gdzie za każdym razem opłaca się pojedyncze zajęcia.​

 

 

TERMIN :

w każdą NIEDZIELĘ:
10:00-12:00

CENA:
pojedyncze zajęcia – 75zł | karnet 5x – 350zł | karnet 10x – 650zł
Opłaty za zajęcia dokonuje się każdorazowo na zajęciach, lub w ramach karnetów. Karnety nie są ograniczone czasowo, więc zajęcia nie przepadają.

Przygotowujemy również do Liceum Plastycznego – prócz zajęć w niedziele polecamy również zajęcia w czwartki. Więcej informacji – kontakt@rysunek-nauka.pl.

 

ADRES:
zajęcia odbywają się w Pracowni przy ul. Wszystkich Świętych 3/8 (domofon nr 8).

.

Zapisz swoje dziecko na wyjątkowo skuteczne zajęcia z Rysunku.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienia krótkiego formularza, odeślemy poszerzoną informację zwrotną, po której będzie można sie zapisać:

Zapisy

 

 

 

Cena
Cena: pojedyncze zajęcia – 75zł | karnet 5x – 350zł | karnet 10x – 650zł
Terminy Zajęć
niedzielę: 10:00-12:00
Categories