Zapraszamy na słynny KURS CZERWCOWY w PRACOWNI VENTZI.

To niezwykle skuteczny, 7-dniowy, INTENSYWNY,  EGZAMINACYJNY Kurs Rysunku w MAŁYCH GRUPACH. Wyjątkowy program Kursu i indywidualny charakter skutecznie przygotuje Cię do egzaminów na UAP, ASP lub na ARCHITEKTURĘ na Politechnice. 

👉 NAJSKUTECZNIEJSZE przygotowanie do egzaminów na UAP, ASP i Architekturę. Po takim kursie nasi uczniowie bez problemów dostają się na studia na UAP, ASP i Architekturę, na prestiżowe uczelnie zagraniczne.

👉 Na kursie pomagamy przygotować gotowe prace do PORTFOLIO.

👉 Niezawodne metody Pracowni VENTZi jak poradzić sobie na etapie egzaminów stacjonarnych. Zadania projektowe dla grafików i animatorów, malarstwo dla malarzy.

👉 wyjątkowy program i słynne ze skuteczności metody nauczania Pracowni VENTZI.

👉 ogromne efekty i postęp w krótkim czasie – Intensywna praktyka przez 7 DNI

👉 INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego uczestnika kursu – cały czas opieka i bardzo praktyczne wskazówki – nieporównywalna skuteczność.

👉 Idealny Kurs również dla osób POCZĄTKUJĄCYCH – jest to ostatni moment aby skutecznie przygotować się do egzaminów w tym roku.

👉 7 dni po 3,5 godziny dziennie. Wybierz swój kurs zależnie od kierunku na który zdajesz.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!!!

🌐 W tym roku do wyboru aż 5 kursów :
– Kurs “RYSUNEK MALARSTWOUAP” – główny Kurs, przygotowujący do egzaminów na UAP z rysunku i malarstwa – do portfolio i do egzaminów stacjonarnych na Malarstwo. Kurs znakomity również pod wszelkie inne uczelnie i kierunki w Polsce i za granicą.
– Kurs “RYSUNEK ARCHITEKTURA” – intensywny kurs dla kandydatów na Architekturę na Politechnice i na UAP.
– Kurs “RYSUNEK POSTACI” – umiejętność narysowania dobrej postaci odgrywa wyjątkową rolę w ocenie portfolio na egzaminach.
– Kurs “GRAFIKA, ANIMACJA” – kurs pod zadania kierunkowe na grafikę lub animację – do portfolio i do egzaminów stacjonarnych.
– Kurs “BRYŁY, MAKIETY – Architektura Wnętrz, Wzornictwo, Scenografia i Ubiór, Architektura UAP, Portfolio” – na tym kursie dowiesz się jak przygotować kierunkowe prace do egzaminów pod wymienione kierunki.

🚩 TERMINY:
20.05-16.06.2024  

  • kurs trwa 7 dni po 3,5 godziny dziennie

SZCZEGÓŁY: https://rysunek-nauka.pl/kurs/uap-architektura-rysunek-intensywny-kurs-rysunek/

.