👉  7-dniowy INTENSYWNY KURS – NAJSKUTECZNIEJSZE przygotowanie z RYSUNKU I Z MALARSTWA, również PORTFOLIO, do egzaminów na Uniwersytet Artystyczny, ASP i Architekturę.
Wyjątkowo skuteczny program i jedyne metody nauczania Pracowni VENTZI. Intensywna kurs, rysowanie lub malowanie przez 7 dni pod rząd, daje ogromne efekty i postęp niezbędne do zdania egzaminów.

👉 Kurs trwa 7 dni po 4 godziny dziennie między 16.05-26.06, rozkład grup/terminów poniżej. Wybierz swój kurs zależnie od kierunku na który zdajesz, dopasuj wygodny dla siebie termin.

👉 INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego uczestnika kursu – cały czas opieka i bardzo praktyczne wskazówki – nieporównywalna skuteczność.

👉 Większość osób która brała udział w takim kursie, bez problemów dostała się na studia na UAP, ASP i Architekturę, wiele osób na uczelnie zagraniczne.

👉 Pomagamy przygotować bardzo dobre PORTFOLIA. Każdy na kursie przygotuje doskonałe prace do PORTFOLIO na  ARCHITEKTURĘ, UAP, ASP.

👉 Idealny Kurs również dla osób POCZĄTKUJĄCYCH – jest to ostatni moment aby skutecznie przygotować się do egzaminów w tym roku.

👉 ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!!!

kontakt@rysunek-nauka.pl, 501632092

.

W PROGRAMIE m.in:

– RYSUNEK MARTWEJ NATURY, RYSUNEK POSTACI, MALARSTWO.

– Intensywny, poszerzony program na ARCHITEKTURĘ – przygotowanie do egzaminów.

– Specjalny blok zadań na PROJEKTOWANIE GRAFICZNE, GRAFIKĘ WARSZTATOWĄ, ANIMACJĘ i wszystkie inne kierunki projektowe jak ARCHITEKTURA WNĘTRZ, WZORNICTWO!