Zapraszamy do Pracowni Ventzi w Poznaniu.
Zapisz się, aby zarezerwować miejsce na Kursie Rysunku 2023/2024 – PROMOCJA do 15 sierpnia 2023.
Zobacz CENNIK

• Stabilna i skuteczna nauka rysunku.

• Bezkonkurencyjne przygotowanie na wszystkie uczelnie artystyczne w Polsce i za granicą, w tym na Architekturę.

• INTELIGENTNY AKADEMICKI GRAFIK I PROGRAM jak na studiach – każdy może dopasować do siebie – prosty system w którym maksymalnie skutecznie skorzystasz z zajęć.

• wyjątkowo INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego ucznia – każdym opiekujemy się osobno , każdy wie co robić, prowadzony jest własnym programie, nikt nie ginie w grupie.

Przejrzyj naszą ofertę karnetów na zajęcia.CENNIK

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ RYSUNKU VENTZI – 10 powodów:


1.Jesteśmy pierwsi w rankingu na UAP w Poznaniu.
 Co roku najwięcej miejsc w czołówce na egzaminach! Jesteśmy wiodącą szkołą rysunku w Poznaniu z latami doświadczeń, z doskonałymi wynikami naszych absolwentów na Uczelniach Artystycznych i na Architekturę w całej Polsce.
2. Od kilku lat zajmujemy pierwsze miejsca na Grafikę Projektową, Animację, Malarstwo na UAP-ie! Od lat nieustannie w czołówce na Architekturę, Architekturę Wnęrz, Scenografię!
3. Potrafimy skutecznie nauczyć cię rysować i malować. Posiadamy nowatorską formułę kursu, która łączy naukę rysowania, malowania, zadań kierunkowych, z aktywnym poznawaniem historii sztuki i kultury.
4. Posiadamy pracownię w doskonałej lokalizacji w samym centrum Poznania. Mamy znakomite warunki pracy, wygodną i przestronną, w pełni wyposażoną pracownię rysunku.
5. Dwa razy w roku możesz wziąć udział w niezwykle skutecznych Maratonach przedegzaminacyjnych.
6. Porównaj galerię innych poznańskich szkół, a przekonasz się, że nasi uczniowie są najlepsi!
7. Najlepsza kadra uczących, ludzie z pasją i ogromnym profesjonalnym zapleczem, związani z UAP-em i Politechniką. Nasza Szkoła to stabilna marka założona w 1994 roku, rozwijana zgodnie z najnowocześniejszymi trendami, czego efektem są tak imponujące sukcesy naszych uczniów.
Wisienka na torcie to słynne Łuki’s Fridays – zajęcia z ARCHITEKTURY – prowadzone między innymi przez Łukasza Gąskę, laureata prestiżowych konkursów jak International Velux Award Eastern Europe & Middle East, nominacja do konkursu The Young Talent Architecture Award 2018 fundacji Miesa van der Rohe, wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Bee Breeders na  Iceland Volcano Museum na Islandii.
8. Nagrodą dla najlepszych naszych uczniów są wyjazdy artystyczne i udział w prestiżowym Festiwalu Murali Staro Zhelezare w Bułgarii pod patronatem Europejskiej Stolicy Kultury Plovdiv 2019, Prezydenta Miasta Poznania oraz Polskiego Instytutu Kultury w Sofii. Organizujemy wystawy prac naszych uczniów, gdzie mają oni okazję postawić pierwsze kroki w dziedzinie prezentacji i promocji swoich dokonań artystycznych.
9. Wspaniała atmosfera na zajęciach, indywidualne podejście do każdej osoby, klimat który sprawia, że chce się rysować!
10. Uwielbiamy uczyć rysunku i czekamy na Ciebie!

Ventzi to profesjonalna pracownia artystyczna w stylu najlepszych Akademii, w jakich funkcjonują najwięksi światowi artyści.

To ogromna przestrzeń tętniąca sztuką, życiem artystycznym. Tu nie tylko uczysz się sztuki, jej warsztatu, tu od razu doświadczasz sztuki.

Zapisz się już teraz:WYBIERZ KURS DLA SIEBIE

ZAPISY