Zapraszamy serdecznie na specjalne zajęcia w naszej pracowni, przygotowujące do Liceum Plastycznego.

  • Mamy doskonałe wyniki, wieloletnie doświadczenie i znakomitych prowadzących.
  • podejście do każdego uczestnika jest indywidualne, każdy we własnym tempie przerobi najważniejsze zagadnienia potrzebne do zdania egzaminów, bez opuszczenia, ominięcia istotnych elementów.

Zajęcia odbywają się w czwartki od 16:00-19:00 – w ramach karnetów.

Zajęcia w ramach karnetów – karnety na wybraną ilość zajęć. Po jednym karnecie można wykupić kolejne, sugerujemy regularne uczestnictwo w zajęciach aż do egzaminów. W ramach karnetu można brać udział w wybranych zajęciach z grafiku. Na początku zajmiemy się rysunkiem, stopniowo dołączy malarstwo i rzeźba.

linki do karnetów i cennika: https://rysunek-nauka.pl/cennik/ 

–  Aby zapisać się do naszej pracowni, prosimy o wpłatę wpisowego/zadatku, na poczet dowolnie wybranego karnetu (później można zdecydować jaki to będzie dokładnie karnet). Wysokość zadatku to 200zł, płatne na konto  (reszta kwoty płatna gotówką w pierwszy dzień zajęć, lub na konto przed pierwszym dniem zajęć):

Galeria Ventzi Ventsislav Piryankov
GBW S.A. IIo/Poznań
97 1610 1133 2003 0000 2408 0001

– MATERIAŁY – na pierwsze zajęcia proszę zabrać podstawowe materiały rysunkowe: kartki A4, A3, ołówki HB, B, B2, B4; gumka zwykła i chlebowa, temperówka.

Dlaczego warto uczyć się rysunku i przygotować do egzaminów w naszej pracowni?

  • Wprowadzimy od podstaw w świat profesjonalnego rysunku: podstawy perspektywy, zasady elementów światłocienia, konstrukcja najprostszych brył geometrycznych, kompozycja, zagadnienia teoretyczne z historii sztuki.
  • nauczyciel – nasi prowadzący to doskonali, wyjątkowi rysownicy, będący na studiach artystycznych, sami przed laty zaczynający swoją naukę rysunku od kursów Junior w Pracowni Ventzi.
  • program jest indywidualny, każdy rozwija się na swoim poziomie, nikt nie przegapi żadnych istotnych wskazówek, przy naszych metodach postępy pojawiają się bardzo szybko.
  • przygotowanie do egzaminów – nasi uczniowie bez problemu dostają się do Liceów Plastycznych, a później do najlepszych szkół artystycznych w całym kraju i za granicą
  • Pracownia – pełna klimatu, ciepła, świetlista pracownia, znajduje się nieopodal Starego Rynku, otoczenie sprzyja artystycznemu natchnieniu.
  • karnety na zajęcia są elastyczne, jeśli zdarzy się że uczeń nie może być obecny, jest możliwość odrobienia zajęć w inny dzień (ustalić z prowadzącym).​

TERMIN :

w każdy CZWARTEK:
16:00-19:00

CENA:
LINK DO CENNIKA: https://rysunek-nauka.pl/cennik/ 

ADRES:
zajęcia odbywają się w Pracowni przy ul. Wszystkich Świętych 3/8 (domofon nr 8).

.

Zapisz swoje dziecko na wyjątkowo skuteczne zajęcia z Rysunku.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienia krótkiego formularza, odeślemy poszerzoną informację zwrotną, po której będzie można się zapisać:

ZAPISY – z listy kursów proszę wybrać ‘Poznań – Liceum Plastyczne’