ZAPISY NA ZAJĘCIA – zapraszamy wszystkich którzy pragną dostać się na UAP lub Architekturę na Politechnice, przygotować portfolio na uczelnię zagraniczną. Jeśli szukasz szkoły która daje największe szanse na spełnienie tego celu – pracownia Ventzi to jedyny, sprawdzony, najlepszy wybór! Ilość i odsetek przyjętych jest nieporównywalny z innymi miejscami.

Naszą pasją jest twój sukces!

U nas nauczysz się profesjonalnie rysować.
Czekamy na ciebie:)

  • Mamy najdłuższe doświadczenie w Poznaniu, działamy od 1994 roku,
  • najskuteczniejsze metody poparte wynikami egzaminów na UAP i Architekturę,
  • przygotujemy się doskonale na każde wybrane studia artystyczne,
  • dzięki nam zostaniesz doskonałym rysownikiem! :)))

Zgłoś się już teraz, wyślemy ci potrzebne informacje:

Jedyna skuteczna szkoła! Na ostatnich egzaminach w czerwcu to nasza uczennica zdobyła maksymalną ilość punktów 45/45pkt na GRAFIKĘ PROJEKTOWĄ – nieosiągalny dla wielu osób kierunek! Na ANIMACJĘ aż 3 osoby przyjęte z pracowni Ventzi, do tego ze znakomitą punktacją, do tego za pierwszym razem 🙂 Nasi uczniowie zawsze są w czołówce na egzaminach również na Architekturę i Urbanistykę, Architekturę Wnętrz, Scenografię, Projektowanie Mebla, Malarstwo, Grafikę Artystyczną, Wzornictwo. W 2018 dostało się od nas na UAP aż 35 osób, w 2017 aż 41 osób!!! W tym połowa w ścisłej czołówce! W 2016 aż 32 osoby, a w 2015 roku aż 40 osób na UAP, oraz co roku bezwzględnie wszyscy na Politechnikę!!!
Bezwzględny sukces na ARCHITEKTURZE – Miło jest nam poinformować iż ze wszystkich szkół poznańskich to nasza uczennica zdobyła najwyższą ilość punktów na Architekturę na Politechnice Poznańskiej podczas ostatnich egzaminów w czerwcu!!!

Dzięki znakomicie przygotowanym portfolio pod naszym okiem – Olga P. dostała się do słynnej Hochschule w Hanowerze na Communication & Design, oraz Nina K. przyjęta na prestiżowy Ravensbourne University w Londynie na Graphic Design!

Nie wahaj się – przyjdź do nas jak najprędzej by by spełnić swe marzenia o studiach na Uczelni Artystycznej!